نمایشگاه صنعت بومی زیستی از یکشنبه 11 آذر ماه به مدت چهار روز در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.  

تیم علمی میگرن کات شرکت میم دارو به همراه نمایندگان بخش نوروسایکوتراپی کلینیک آرامش در سمینار اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان در یزد شرکت نموده و علاوه بر ارائه اطلاعات تخصصی در مورد داروی میگرن کات و خدمات نوروسایکوتراپی به مراجعین در طی سخنرانی علمی به معرفی داروی میگرن کات پرداختند.

شرکت میم دارو  پیشرو در تولید داروهای طبیعت محور و تولید کننده اولین داروی درمان میگرن، امسال در نمایشگاه ایران فارما حضوری فعال خواهد داشت. ایران فارما به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای دارویی کشور در تاریخ 2 الی 4 مهر ماه در محل مصلی امام خمینی برگزار خواهد شد. 

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروهای درمان کننده میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالع و تحقیق در  حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت. 

جستجو