saliravira اخبار و اطلاعیه های شرکت میم دارو

بالاخره انتظارها به پایان رسید و حاصل ماه ها کار فشرده و شبانه روزی همکاران ما در شرکت میم دارو از هفته آینده وارد بازار دارویی کشور خواهد شد. آئین رونمایی از داروی سالیراویرا، داروی چهار فرمی درمان بیماری کرونا روز دوشنبه 17 خردادماه ساعت 11 به انجام خواهد رسید.

saliravira اخبار و اطلاعیه های شرکت میم دارو

 

داروی سالیراویرا در داروخانه های سراسر کشور در حال توزیع بوده و از این هفته میتوانید در داروخانه های منتخب سراسر کشور این دارو را تهیه نمایید.

 

new-technology اخبار و اطلاعیه های شرکت میم دارو

نمایشگاه صنعت بومی زیستی از یکشنبه 11 آذر ماه به مدت چهار روز در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.  

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.