میم دارو در ایران فارما 2018

شرکت میم دارو  پیشرو در تولید داروهای طبیعت محور و تولید کننده اولین داروی درمان میگرن، امسال در نمایشگاه ایران فارما حضوری فعال خواهد داشت. ایران فارما به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای دارویی کشور در تاریخ 2 الی 4 مهر ماه در محل مصلی امام خمینی برگزار خواهد شد. 

در این نمایشگاه مشاوران ارشد میگرن و نمایندگان تیم تحقیق و توسعه میم دارو پاسخگوی سوالات علمی و عمومی مراجعین محترم خواهند بود.

 

 

 

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروهای درمان کننده میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالع و تحقیق در  حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت. 

جستجو