گروه درمانی رهایی از دردسر سردرد در کلینیک آرامش تهران

شاید شما هم در زندگی خود با سردردهای شدید روبرو بوده اید. سردردهای تکرار شونده یا ادامه دار که تمامی بخش های زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهد. سردردی که  میهمان زندگی شما می شود و به سادگی نمی رود ! 

رهایی از سردرد

 چنین سردردهایی به ناخودآگاه کل زندگی شما را تحت تاثیر قرار میدهند.  شما را به دردسرهای زیادی انداخته و جلوی پیشرفت شما را در زندگی خواهند گرفت.  قطعا شما به دنبال راه درمان ای برای این سردردها هستند و در حال درمان یا پیگیری درمان آنها هستید اما مادامی که این سردردها درمان نشده اند و در زندگی شما وجود دارند نباید به آنها اجازه بدهید که رهبری زندگی شما را در دست بگیرند.

کلینیک آرامش به عنوان اولین کلینیک تخصصی میگرن و کلینیک تخصصی سردرد افتخار دارد در خدمت یکی از روانشناسان صاحب نظر در زمینه سردرد بوده تا با یکدیگر در حضور پیمان رضایی مرام در مورد رهایی از دردسر سردرد بیاموزیم.

در دوره رهایی از دردسر سردرد خواهیم آموخت که چگونه به سردرد اجازه ندهیم که زندگی ما را دچار بحران کند 

 

 

 

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.