درباره ما

از میم دارو بیشتر بدانید

رسالت

شرکت میم دارو در سال 1388  با هدف افزایش دسترسی آحاد مردم  به فراوره‌های دارویی و مکمل با منشا طبیعی تاسیس شد. شرکت میم  دارو یک شرکت دانش بنیان است که یکی از رسالت‌های خود را تولید ثروت از دانش مجموعه‌ی خود تعریف کرده است. سایت تولید شرکت در پارک علم و فناوری شهر جدید پردیس واقع شده است.

ماموریت

شرکت میم دارو یک شرکت دانش بنیان است که دهه‌ی دوم فعالیت خود را سپری می‌کند، در طول این مدت شرکت توانسته با تجهیز خطوط دارویی، طیف وسیعی از امکانات تولید فراهم نماید. این شرکت با تحقیق و بررسی در خصوص شرکت‌های تولید قراردادی و مشکلات سر راه آن‌ها، به تامین ظرفیت تولید و بسته بندی انواع خطوط جامدات(قرص، کپسول، ساشه) محلول‌های خوراکی(شربت ، قطره، اسپری استنشاقی) جهت طیب خاطر این شرکت‌ها اقدام نمود.

چشم انداز

شرکت میم دارو قصد دارد با به کارگیری  تجهیزات پیشرفته  و  نیروهای متخصص بستری مناسب را برای تولید قراردادی انواع اشکال دارویی(جامدات، محلوهای خوراکی و …) فراهم کند. مجموعه میم دارو قصد دارد به عنوان هاب(مرکز) تولید قراردادی کشور و منطقه خود را معرفی کند تا تمامی شرکت‌های دارای پروانه‌ی تولید بتوانند با کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات خود را به صورت برون سپاری تولید نمایند. پروسه‌ی تولید از صفر تا صد، به کمک نیروهای متخصص کارفرما پشتیبانی می‌گردد.

01

تجهیزات پیشرفته

02

نیروی انسانی متخصص و باتجربه

03

دسترسی آسان به سایت تولید از پایتخت

04

امانت داری و کیفیت و سرعت در خدمات

ارزش‌ها (values)

درباره ارزش های ما بیشتر بدانید

در تولید قراردادی شرکت میم دارو، اخلاق‌مداری و امانتداری از اصول حیاتی است تا کارفرمایان گرامی با خیال آسوده فرمولاسیون و دانش فنی خود را به عنوان امانت به مجموعه‌ی میم دارو تقدیم نمایند.

مجموعه میم دارو کارکنان خود را همانند یک خانواده بزرگ می‌بیند و اعقاد دارد تا زمانی که محیط کار برای کارکنان همراه با آرامش و عدالت نباشد، این خانواده به سر منزل مقصود نخواهد رسید.

آموزش در مجموعه‌ی میم دارو، یک مساله‌ی پایان ناپذیر است؛ ما در میم دارو اعتقاد داریم تمامی اعضا، اعم از مدیران و کارمندان نیاز به آموزش مداوم دارند تا فعالیت‌ها با بهترین کیفیت ادامه پیدا کند. به همین منظور مجموعه میم دارو از مجرب‌ترین مشاورها در حیطه‌های مختلف استفاده می‌کند تا مراحل مختلف برای کارفرما تسهیل شود.

امضا مدیرعامل
به ما بپیوندید

اگر خلاقید، میم دارو جای شماست.