coronavirus_diagnostic-test شرکت دانش بنیان میم دارو - مقالات

یکی از سوالات روزمره افراد در شرایط فعلی جامعه میزان اعتبار تست‌های مختلف کرونا و نحوه انجام این تست ها است.

coronavirus4 شرکت دانش بنیان میم دارو - مقالات

تا امروز بیشترین درگیری ذهن ما مبارزه با میکروب‌ها و از بین بردن آنها بوده. شاید اولین بار است که به طور جدی به مقابله با ویروس‌ها میپردازیم. از این رو بسیاری از مردم اطلاعات کافی در مورد ویروس ندارند و از این رو ممکن است روش نادرستی را برای از بین بردن ویروس کرونا در پیش گیرند. در این مطلب کوتاه در مورد روش‌های مبارزه با ویروس کرونا صحبت خواهیم کرد.

phone-consulting شرکت دانش بنیان میم دارو - مقالات

یکی از خدمات نوین شرکت میم دارو ارائه مشاوره رایگان به مصرف کنندگان داروی میگرن کات است که باعث شده این افراد دوره درمانی را به بهترین حالت سپری کنند.  ارتباط با مشاور پیش از شروع درمان باعث می شود که بیمار به درستی و بر اساس شرایط بیماری خود اقدام به تهیه و مصرف دارو کرده و دوره درمان وی با صحت و دقت بیشینه سپری شود.

side-effects-650 شرکت دانش بنیان میم دارو - مقالات

داروهای پیشگیری و داروهای مصرفی به هنگام بروز حملات میگرنی عوارض جانبی قابل توجهی دارند. به‌علاوه آنکه معروف‌ترین آنها خانواده‌ی سوماتریپتان به‌خاطر مکانیسم عمل‌شان که کاهش قطر عروق است ، در  بیماران مبتلا به فشار خون و گرفتگی عروق (بیماری‌های شایع در جهان و ایران) منع مصرف دارند. از عوارض جانبی هر دو دسته‌ی دارویی می‌توان به تهوع، استفراغ، افسردگی، یبوست، درد‌های شکمی، تنگی نفس، بی‌حسی، سوزش انگشتان دست و پا، درد عضلانی در اندام‌های تحتانی و ضعف در پاها اشاره کرد.

migraine شرکت دانش بنیان میم دارو - مقالات

میگرن یک سردرد شدید، تکرار شونده و دردناک است که می تواند بدون دلیل و یا با محرک های خاصی در فرد بروز کند. میگرن یک بیماری شایع بوده و در حدود 12 درصد مردم جهان مبتلا به میگرن هستند.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.