بررسی نتایج درمانی داروی میگرن کات بر استفاده کنندگان داروی میگرن‌کات

یکی از خدمات نوین شرکت میم دارو ارائه مشاوره رایگان به مصرف کنندگان داروی میگرن کات است که باعث شده این افراد دوره درمانی را به بهترین حالت سپری کنند.  ارتباط با مشاور پیش از شروع درمان باعث می شود که بیمار به درستی و بر اساس شرایط بیماری خود اقدام به تهیه و مصرف دارو کرده و دوره درمان وی با صحت و دقت بیشینه سپری شود.

همچنین وجود چنین سامانه ای باعث شده که بیماران بتوانند به راحتی و به طور مستقیم با شرکت تولید کننده دارو ارتباط برقرار نمایند. این سیستم همزمان با ورود رسمی دارو به بازار دارویی ایران آغاز به کار کرده و تا کنون بیش از ۵۶۰۰  نفر از این خدمات رایگان استفاده کرده اند.

 

خدمات رایگان مشاوره میگرن شرکت میم دارو در بستر مرکز تماس این شرکت و به شماره ۰۲۱۹۶۶۲۱۴۱۲همه روزه بجز تعطیلات رسمی در ساعات کاری آماده خدمت رسانی به مصرف کنندگان داروی میگرن‌کات است.

 

مشاوره تلفنی دارو از خدمات نوین شرکت میم دارو بوده که بیمار پیش از خرید دارو و در طی مصرف دارو می تواند از این خدمات بهرمند گردد. مشاور علمی پشتیبان داروهای شرکت میم دارو   عضوی از تیمی علمی ـ اجرایی زیرمجموعه بخش تحقیق و توسعه ی شرکت میم دارو است که تحت نظر مداوم متخصصان مرتبط با داروهای شرکت، آموزش ها و مدارک لازم را کسب کرده است.

با تماس هر بیمار با سامانه تلفنی و یا ارتباط اینترنتی با مشاوران، مشاور پرونده مستقلی برای بیمار ایجاد کرده و در تمامی مراحل درمانی، روند بهبود بیمار را بررسی کرده و مشاور بیمار را در مورد دز مصرف داروی میگرن­‌کات و یا نحوه کاهش داروهای مسکن تحت نظر متخصص راهنمایی خواهد کرد.

 

مشاوره تلفنیامکان تماس مستقیم بیمار با مشاوران شرکت مورد استقبال قابل توجه بیماران قرار گرفته و موجب رضایت آنها و بهبود مسیر درمان شده است.

 

تحلیل های آماری نتایج به دست آمده از مشاوره تلفنی نشانگر این هستند که داروی میگرن کات توانسته است تاثیرات معنی داری بر فاکتورهای شاخص سردرد در بیماران میگرنی داشته و باعث کاهش معنی داری در میزان مصرف مسکن های شیمیایی در این افراد گردد.

بر اساس نتایج به دست آمده، داروی میگرن کات باعث کاهش۳۰ درصدی در مدت سردردها، کاهش۲۹ درصدی در شدت سردردها و کاهش۶۷ درصدی تعداد سردردهای میگرنی در افراد شده است که بر این اساس شاخص وخامت میگرن در افراد مصرف کننده میگرن کات به صورت میانگین ۷۶ درصد کاهش داشته است.

 

chart

 

همچنین در افراد مصرف کننده داروی میگرن کات میزان مصرف داروهای مسکن فاز حاد با میانگین ۶۳ درصدی  نشان دهنده تاثیر مثبت دارو بر حذف مسکن های شیمیایی بوده است.

همانطور که گفته شد، نتایج ذکر شده میانگین نتیجه دارو بر جامعه مصرف کنندگان دارو و روش استاندارد ارزیابی عملکرد دارو است. شما به عنوان مصرف کننده دارو ممکن است تاثیری بیشتر یا کمتر از این دارو دریافت کنید. در بررسی‌های انجام شده کمتر از 10 درصد مصرف کنندگان دارو اظهار بی تاثیری دارو در درمان میگرن خود را داشته اند.

 

رسیدن به هدف درمانیمیانگین نتایج نشان دهنده عملکرد دارو در جامعه مصرف کنندگان دارو است. تاثیر دارو در شما ممکن است بیشتر یا کمتر از میانگین ذکر شده باشد.

 

داروی میگرن­‌کات، با تاثیر کاهشی معنادار بر ابعاد مختلف سردردهای میگرنی و همچنین کاهش مصرف داروهای متداول بیماران میگرنی، ضمن حذف بسیاری از سردردهای میگرنی و تیمار آنها، اثر قابل توجهی بر مدیریت میگرن و عوارض ناشی از آن خصوصا عوارض جانبی داروهای متداول مصرفی بیماران میگرنی دارد؛ دستاورد قابل توجه درمان بیماران MOH که بعضا جز با روش­های سخت و پرهزینه قادر به ترک اعتیاد دارویی خود نیستند، بخش چشمگیری در انواع پاسخ مثبت به درمان با استفاده از داروی میگرن­‌کات به خود اختصاص می­دهد.

لازم به ذکر است که تقریبا ۱۰ درصد خریداران میگرن کات از مشاوره رایگان استفاده می کنند که این افراد بیشتر شامل افرادی هستند که در روند درمان دچار ابهام شده اند، از این رو عملکرد واقعی دارو بالاتر از اعداد ذکر شده تخمین زده می‌شود. 

 

 

 

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.